סרטון וידאו: 4 טיפים שיגרמו לשפת הגוף שלך לשדר ביטחון עצמי בפגישות

14
7

היי,

בפעם הקודמת הבאתי 2 כלים שיכולים לאמן את הזיכרון שלך עבורך ובחינם. הפעם, רציתי לגעת בנושא שהועלה לא מעט במיילים ששלחתם – איך להשתמש נכון בשפת הגוף שלנו בפגישות על מנת לשדר ביטחון עצמי ואסרטיביות?

למרות כל ההכנות

אין אדם אחד שלא מכיר את המצב הזה: אנחנו מגיעים לפגישה מוכנים. או לפחות ככל יכולתנו. בערב שלפני, שיננו את העובדות והנתונים פעם אחת נוספת. לכל מקרה שלא יקרה. ועדיין, יש לנו את החשש הקטן שמקנן בנו שמשהו ישתבש.

אנחנו רוצים להפגין ביטחון. להציג את הדבר שלמענו הגענו. שהם יסתכלו עלינו ויחייכו את החיוך שמסמל "סוף סוף מישהו שיודע על מה הוא מדבר". ואנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. באמת. אחרת לא היינו עושים את זה. הרי לא משעמם לנו.

ואיך שהוא, משהו בתוך הדבר שאנחנו משדרים בשפת הגוף מכשיל אותנו. גורם להם להסתכל עלינו אחרת. משהו שלא עובד כמו שהוא יכול היה לעבוד. כמו שתכננו בערב שלפני. משהו שקשור לשימוש בשפת הגוף שלנו שמשדר מסר סותר.

איך לשדר ביטחון עצמי בפגישות בעזרת שפת הגוף?

מכיוון שהנושא כל כך חשוב וכל אחד מאתנו עשוי להיתקל בו (במוקדם או במאוחר), צילמתי סרטון שבו אני מביא 4 טיפים שיעזרו לך להשתמש בשפת הגוף שלך באופן נכון. ועכשיו, מבלי לבזבז עוד מילים מיותרות, זהו הסרטון עבורך:

זהו להיום. עכשיו מעניין אותי לשמוע: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך יום מעולה,
ליאור

14 הערות

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן