ראיון איתי: מה זה NLP ואיך להשתמש בו כדי להפסיק לדחות?

1
7

היי,

בשבוע שעבר, פירטתי את 5 המיומנויות שחשוב לפתח כדי להצליח בצורה יוצאת דופן (וכמובן, תרגילים קצרים שיעזרו לפתח אותן). היום, רציתי לענות על תלונה שאני מקבל לא מעט – יש הרבה תכנים שלי שאני לא מעדכן עליהם בבלוג או ברשימת התפוצה. למה?

למה אני לא מעדכן על כל התכנים שלי בבלוג?

טוב, מתנצל. לא התכוונתי. המחשבה הייתה שלא להציף אתכם במידע. גם ככה אתם מופצצים כל הזמן במייל/ וואצאפ/ פייסבוק/ אינסטגרם שחשבתי שאולי עדיף שלא. לעדכן בכלליות רק על המאמר שאני מעלה ביום ראשון. ולאפשר לכם לקרוא בזמנכם את זה שאני מעלה בשישי.

יש מאמרים שעולים ביום שישי? כן, יש גם כאלה. הם נקראים פירורי תובנות ומשתפים פחות טיפים יישומיים אלא יותר תובנות. ודברים שמעוררים אנשים לחשוב מעט אחרת. ויש גם כתבות שמתפרסמות באתרי החדשות. וראיונות. וקורס אינטרנטי סודי שאני בונה.

הקיצר, המון תוכן. ולא בא לי להציף אתכם. ולמרות שבפייסבוק הפרטי שלי אני משתף בכל מקורות המידע הזה, זה לא פייר שאני מונע אותו מכם. לכן, כשיש משהו חשוב, אשתדל לשתף אותו גם במייל הבודד שאני שולח בימי ראשון. אולי ב-נ.ב. שבסוף. נמצא פתרון.

אז לפני שנמשיך. סליחה.

מה זה NLP ואיך להשתמש בו כדי להפסיק לדחות?

לפני מספר שבועות, פנה אליי שלומי חסטר. לשלומי, יש פודקאסט בשם 'מיינדסט'. פודקאסט, עבור מי שלא יודע, הוא סוג של תחנת רדיו אינטרנטית. כל אחד יכול לפתוח אחד כזה. ולשדר בכל פרק זמן (שתלוי רק בו), תכנים מעניינים. רק שהפודקאסט של שלומי הוא לא סתם.

הוא מקפיד לראיין בו אנשים מעניינים שעוסקים במוח, בחשיבה ובהרגלים. ולכן, היה לי כיף במיוחד להתראיין אצלו. הוא ראיין אותי על 2 נושאים. הראשון, הוא נושא ה-NLP. מה זה NLP, מה מייחד את ה-NLP, איך עובדים אתו ומה היתרונות שלו.

השני, הוא נושא הדחיינות. נושא שקרוב מאוד ללבי. בגלל שפעם, הייתי נוטה לדחות בצורה עקבית את כל מה שבאמת היה חשוב לי כדי להצליח. ובגלל שיש לא מעט דרכים להתמודד עם הדחיינות ולגרום לעצמנו לעשות, יחסית בקלות.

אז הנה, ללא שום תוספת מילים, הראיונות. תהנו!

זהו להיום. עכשיו אשמח לשמוע: מה דעתך על הראיונות?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

הערה 1

  1. הגעתי לכאן לאחר ששמעתי את הפרק בנושא דחיינות בפודקאסט “מיינדסט”.
    הפרק היה מאד מעניין ומשפיע.
    אשמח לשמוע פרקי פודקאסט נוספים אם הקלטת.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן