סרטון וידאו: איך ליצור לעצמנו מוטיבציה לעשות דברים בדיוק בתקופה שלא כיף לנו להתחיל?

8
5

היי,

בשבוע שעבר, הסברתי איך להגיב בצורה יעילה לאדם שמעליב אותנו. היום רציתי לתת את הבמה לחן, מרצה עולה ומעולה בבית הספר הישראלי ל-NLP (ומנחה סדנת הכישלונות) להסביר משהו משמעותי: איך ליצור לעצמנו מוטיבציה גם כשלא כיף להתחיל לעשות משהו?

מוטיבציה וקוץ בה

מוטיבציה. מילה חמקמקה. רובנו מנסים לתפוס את הזנב שלה. ולו רק כדי שנצליח סוף סוף להתחיל לעשות את מה שאנחנו צריכים. את מה שאנחנו יודעים שיביא אותנו לתוצאות שאנחנו באמת רוצים. אלה שישדרגו את המצב שלנו.

רק שאם נחשוב על זה ברגע של כנות, המילה מוטיבציה היא הדרך של רובנו להתחמק מעשייה. מקווים שתהיה לנו אחת ואז… נצא לדרך. רק שבינתיים אין לנו. אז אוי ואבוי. עצוב מאוד. ואופס, לא עשינו כלום. אבל נורא רצינו. אם זה נחשב למשהו.

בצורה הזו רובנו מתנהגים. בין אם אנחנו מודים בזה לעצמנו ובין אם לא. לא בכל תחום כמובן. בתחומים שבהם אנחנו טובים אנחנו עושים את רוב מה שצריך. רק שבמקומות האלה אנחנו לא צריכים מוטיבציה בכלל. כבר עשינו את זה מיליון פעם. אז זה פשוט להתחיל לעשות.

עכשיו אני יודע. עצם זה שמסקרן אותך לשמוע על הנושא היא כבר השלב הראשון בדרך. אז לא עליך אני מדבר. ועדיין, עוד חיזוק ביכולת שלנו להניע את עצמנו היא תמיד לעניין. בטח כשזו הרצאה שמתאימה לך, גם אם עוד לא למדת NLP.

איך ליצור לעצמנו מוטיבציה לעשות דברים בדיוק בתקופה שלא כיף לנו להתחיל?

ההרצאה שבסרטון הבא היא חלק מערב שלם, שהעברנו לפני שנה, בנושא מוטיבציה לבוגרים שלנו. רק שיש פה כל כך הרבה תובנות שחבל שלא לפתוח את זה לכולם. ולמרות שחן השתפר מאז מאוד, הוא הסכים שאשחרר את הסרטון כדי שיוכל לעזור לכל מי שצריכים.

אז מבלי לבזבז עוד מילים, אני מפנה את הבמה לחן. שתהיה לך צפייה נעימה:

 

 

זהו לבינתיים. עכשיו מסקרן אותי לשמוע בתגובות: מה דעתך על ההרצאה?

שיהיה לך המשך יום מעולה,
ליאור

 

נ.ב. אנחנו פותחים את ההרשמה למחזור 89 של קורס ההכשרה שלנו ב-NLP שמתחיל ביום רביעי ה-24 לאוקטובר 2018. אם גם לך בא ללמוד איך לקרוא שפת גוף, לתקשר עם כל אדם בקלות ולחזק את הביטחון העצמי והמוטיבציה שלך, זה בדיוק הדבר בשבילך.

כדי לקבל את כל המידע על מסלולי הלימוד, כולל האחריות שמגנה עליך מחוסר שביעות רצון ב-100%, אני ממליץ לך בחום לדבר עכשיו עם חן, יועץ הלימודים שלנו, בטלפון 03-7445197. הוא ישמח להסביר על הקורס וכמובן, לשריין את מקומך בקורס, כדי לא לפספס את ההזדמנות.

8 הערות

  1. שלום
    כל כל אני רוצה לומר שאני מאוד נהנה מהמאמרים שלך תמיד (כשזה נוגע לענייני)
    רציתי לשאול או יותר נכון לבקש אם תוכל להעלות מאמר על איך להכניס מוטיבציה באנשים אחרים לעשות דברים שהם לא מאמינים שהם יכולים לעשות
    תודה מראש

  2. חן משוחח בצורה מאוד ברורה ואינטלגנטית עם המון ביטחון עצמי וחן. אני מאמין כי היה מאוד עוזר בקליטת החומר באם היה מעביר את החומר בצורה משולבת, לדוגמא אמצעים ויזואלים, סיכום התובנות והמסרים, חזרות ועוד…

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן