ההנחה השנתית החלה: 30% הנחה לשבוע הקרוב על כל קורסי האונליין שלנו ב-NLP

0
5
הנחה קורס NLP אונליין

ההנחה השנתית שלנו היא כבר מסורת. במשך שבוע, ניתן הנחה משמעותית על כל קורסי האונליין שלנו. רק שהשנה היא מעט אחרת. השנה, כבר אי אפשר לעבור יותר את קורסי ה-NLP שלנו באופן פרונטלי. כך שזה או אונליין או… לא ללמוד ממני.

לא שזה נורא כל כך ואם לא בא לך, ברור שלא חייבים לרכוש. רק שאם רצית ללמוד ממני, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה ובצורה מוזלת מאוד. וההנחה הזו לא תחזור על עצמה עד ראש השנה הבא.

אז מה עומד לקרות השנה?

א. תהיה הנחה בת 30% (הנחה של מאות או אלפי שקלים, תלוי על איזה קורס מדובר) על כל קורסי האונליין שלנו ב-NLP. כדי ליהנות מההנחה יש להזין את הקופון הבא בזמן הרכישה: jny2022

ב. ההנחה מוחלת על כל קורסי האונליין שנמצאים באתר קורסי ה-NLP שלנו. כן, ניתן לשלם עליהם באשראי ובתשלומים. זה הקישור לאתר: קורסי NLP אונליין

ג. ההנחה תסתיים לאחר ראש השנה (כלומר יש לך עד יום שלישי הבא לנצל אותה). אחרי זה, הקופון כבר לא יהיה פעיל. חבל לפספס את ההזדמנות כי היא תחזור על עצמה רק בעוד שנה.

למי מיועדים הקורסים שם?

הקורסים שנמצאים באתר מקנים כלים יישומיים גם לאנשים שלמדו NLP או קראו על NLP וגם לכאלה שלא. כל עוד לא למדת אצלי אישית, אני מבטיח לך שיש בקורסים האלה המון ידע יישומי שאי אפשר למצוא בשום מקום בחינם או בקורסים שלא נלמדים אצלי. בהתחייבות.

בנוסף, אין שום הגבלה על השימוש בקורסים שרכשת. ניתן לעבור אותם שוב ושוב. הם יהיו פתוחים עבורך לנצח. וכמובן, אם עולות שאלות במהלך ההכשרה, אני אישית זמין כדי לענות, לעזור ולהכווין. וזה, יתרון עצום בקורסים שכאלה.

אז זהו, די פרסומת להיום.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן