דף נחיתה

רוצה לעבור קורס הכשרה מלא ב-NLP בלי למרוח זמן, בלי להידחס לכיתה עם עוד 30 תלמידים ועם המון יחס אישי?

אנחנו מזמינים אותך ליהנות אתנו במחזור 95 של קורס ההכשרה המצליח בישראל

בישראל של שנת 2019, כולנו נדרשים לפתח מיומנויות שיציבו אותנו מעל לשאר. בראש רשימת המיומנויות הללו, נמצא את מיומנויות ההקשבה הפעילה, השכנוע האפקטיבי וקריאת שפת הגוף. לכן, אין זה פלא שהכשרות ה-NLP, אשר מתמקדות בכל אלה ומאפשרות גם ליצור שינוי עמוק ויציב בעצמנו, הופכות להיות יותר ויותר פופולריות.

עם זאת, כולנו זוכרים איך מרגישה למידה בכיתה דחוסה עם מורה, מרצה או מתרגל שאינם מרתקים או חסרי ניסיון מעשי בחומר שנלמד. על אחת כמה וכמה, אם אנחנו לא לומדים משהו ייחודי שבאמת ייתן לנו יתרון בשוק העבודה אז אנחנו בדיוק כמו כולם. זו בדיוק הסיבה שפיתחנו עבורך את קורס ההכשרה המשודרג ב-NLP.

ב-13 השנים האחרונות, אנחנו בבית הספר הישראלי ל-NLP מכשירים ומשדרגים ללא הרף את קורס ההכשרה שלנו בתחום, עבורך. פיתוחים ייחודיים אלה, נובעים משני עשורים של יישום מניב תוצאות של כלי ה-NLP בעולם העסקים ובחיי היום יום, במקביל להעברת הקורסים (ולא רק מעולם הטיפול והאימון).

הכשרות ה-NLP שלנו מותאמות לקהל הישראלי ולצרכי השוק הנוכחיים: הן נלמדות בקבוצות קטנות המאפשרות יחס אישי ממרצה הקורס עצמו, בצורה יישומית, מהנה ומלאה בדוגמאות פרקטיות. כמו כן, על מנת להמשיך להשתלם ולהשתפר, אנחנו מאפשרים לך לחזור על קורס ההכשרה ולצפות בתכניו ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

על מנת לשפר את הטמעת החומר, אנו משלבים בין למידה כיתתית לקורסים אינטרנטיים שפותחו על ידינו וניתנים לביצוע מכל מכשיר. כך, ניתן לתרגל עוד לפני שאנחנו מרגישים ביטחון ליישם את הכלים בשטח, במקביל לתרגולים הכיתתיים שבהם מרצה הקורס מפקח באופן אישי על הגעתנו לתוצאות חד משמעיות.

והכי חשוב: היחס האישי שתקבל אצלנו הוא חסר תחרות. אצלנו, התלמידים הם העיקר. ולכן, אנחנו מאפשרים לתלמידינו גישה ללא הגבלת זמן וללא תשלום למנחה הקורס, במהלך ולאחר הקורס. הוא זמין להתייעצויות, תמיכה, פגישות אישיות ואפילו טיפול ללא כל תשלום לבוגרי ההכשרות שלנו. לכן, השאלה היחידה שנשאלת היא: לא מסקרן אותך לקבל עוד פרטים שיעזרו לך להחליט להירשם עוד היום?