שבועיים של הנחות מיוחדות לחברי האתר שלנו

0
6

היי,

בתקופה האחרונה, עדכנתי שאני עומד להפסיק ללמד NLP. עם זאת, חנות קורסי ה-NLP שלנו אונליין עובדת כרגיל. ואני לא סתם מספר לך את כל זה. אלא כי רציתי לעדכן אותך במשהו מיוחד שקשור אליה.

אם לא מעניין אותך לקרוא בנוגע להנחה שתחול בשבועיים הקרובים, אפשר לדלג על הקריאה היום. בשבוע הבא, נחזור לפרסם תוכן כרגיל. אז יאללה, נתחיל:

למה משתלם לך להיות חלק מרשימת התפוצה שלנו?

אני לא יודע אם יופקו עוד קורסי אונליין ב-NLP אצלנו. יכול להיות שכן. כרגע, אין תכנון לזה. ולכן, נרכז את ימי ההנחות לפעם אחת בשנה. והפעם הזו, תהיה באזור בלאק פריידיי וחג החנוכה. רק כי זה כבר מקובל.

השנה, תהיה הנחה בת 20%, החל מהיום ועד סוף חג החנוכה. אגב, לאנשים שנרשמו כבר לרשימת התפוצה שלנו יש הנחה משמעותית הרבה יותר. שווה להצטרף אליה אם עוד לא הצטרפת, כדי לא לפספס הנחות נוספות בעתיד.

איך משתמשים בהנחה הזו?

פשוט מאוד. נכנסים אל האתר, בוחרים את הקורס שבא לך לקנות, ובעמוד הקופה, מזינים את קוד הקופון nov2021NLP . אחרי שהזנת אותו בתיבה המתאימה, ניתן יהיה ליהנות מההנחה.

נקודה חשובה: במידה ובא לך לרכוש את חבילת הקורסים וכבר רכשת בעבר את אחד הקורסים, יש לשלוח אליי מייל דרך עמוד יצירת הקשר שבאתר כדי שאאפשר את זה כדי להימנע מתקלות.

זהו הקישור לאתר שבו נמצאים קורסי האונליין שלנו ב-NLP:

https://www.nlptools.co.il/

זהו להיום. אשמח לענות על כל שאלה שתעזור לך להחליט לרכוש את הקורסים.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן