רוצה מוטיבציה לשנה החדשה? 3 סרטוני וידאו יראו לך איך להוציא יותר מ-2013

3
10

היי,

בשבוע שעבר עסקנו ב-7 עקרונות שיעזרו לנו להתמודד ברוגע עם אנשים מעצבנים. הפעם, רציתי לתת לך, לכבוד הגעת השנה האזרחית החדשה, מתנה שהיתה שמורה עמוק אצלי ב"כספת" במשך הרבה מאוד זמן.

מה המפרסמים מסתירים ממך על מוטיבציה?

קצת נוסטלגיה: בשנת 2010 (וואו, עבר קצת זמן) החלטתי לתת לקהל שלי מתנה: קורס אינטרנטי בן 3 שיעורים המלמד איך להשתמש בטריקים בהם המפרסמים משתמשים כדי להניע אותנו לעשות כרצונם.

הרעיון היה מאוד פשוט. כל מי שנרשם קיבל 3 שיעורי וידאו קצרים בצורה מתוזמנת. הסיבה לתזמון היה מאוד פשוט – היו תרגילים שהיה צריך לבצע בין שיעור לשיעור. חשוב לציין שזה לא הפך לאיזו שהיא השקת גורואים ולא נדחף שום מוצר. רק מתנה לקהל שלי.

הקורס האינטרנטי הזה, הפך ברבות הימים לבסיס רשימת התפוצה, בה מעל אלף אנשים (ואני מזמין גם אותך לקבל אם עוד לא נרשמת, בצד שמאל) מקבלים את המאמרים עם הטיפים, הכלים והסרטונים למייל בכל יום ראשון בצהריים.

הקורס ירד מהאוויר לאחר מספר חודשים ונשאר בתוך הארכיון שלי. כשחשבתי מה אפשר לתת לכם במתנה לכבוד השנה האזרחית החדשה (סוף העולם לא הגיע, מה לעשות), מצאתי את האוצר הזה והחלטתי לשים אותו בצורה מרוכזת פה בבלוג.

חשוב לציין רק שהקורס האינטרנטי הזה כבר מת הרבה זמן (כך שאי אפשר להירשם אליו) ואני מתנצל מראש  כי לא הצלחתי למצוא את המיילים שהיו מחוברים אליו. עם זאת, ניתן להפיק ממנו המון מידע וכל פרק בו הוא קצר וענייני.

להנאתך, אני מביא פה את ההקדמה ולאחריה 3 הפרקים הבאים:

ההקדמה

טיפ 1 – אפקט כדור השלג

טיפ 2 – יסודות בלתי מעורערים

טיפ 3 – התזמון הוא תמיד עכשיו

זהו להיום. מסקרן אותי לשמוע בתגובות פה למטה, מה דעתך על קורס הוידאו?

שבוע מעולה,
ליאור

3 הערות

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן