מתנה לראש השנה: שיעור NLP מלא, בחינם וללא צורך בהשארת פרטים!

1
6

היי,

בשבוע שעבר, הצגתי שיטה פשוטה שמשלבת מספר כלי NLP שהופכת כל אדם מתנגד ללקוח משלם. השבוע (ולקראת השנה החדשה שמתחילה השבוע), רציתי להפתיע ולתת מתנה קצת לא צפויה.

השיעור החשוב ביותר בקורס ה-NLP

בכל שנה חדשה (בין אם העברית ובין אם הלועזית) אני חושב מהו הדבר שיכול לעזור לקוראי הבלוג הזה לעבור אותה בצורה מוצלחת יותר. לאחרונה, התחלנו לצלם את קורס ההכשרה שלנו ב-NLP, על מנת לאפשר לתלמידים שלנו לחזור על השיעורים בפרטיות ביתם.

בשבוע שעבר, כאשר העליתי את הסרטונים לאזור הסגור ברשת החברתית של התלמידים שלנו העלה איציק, אחד הבוגרים שלנו, שאלה מעולה: אם כבר יש לנו ערוץ וידאו ביוטיוב, למה לא לאפשר לאנשים שעוד לא עברו את הקורס ליהנות מחלק מהחומר חינם.

על אף שהנטייה הראשונית היא תמיד לשמור את החומר הסגור עבור תלמידים המשלמים בלבד, הרעיון שלו מצא חן בעיניי. אחרי הכל, השיעורים הם מרתקים וכיפיים ואין שום סיבה שאנשים לא יקבלו לפחות חלק מהקורס ללא תשלום כדי שיוכלו להפיק ממנו ערך.

השיעור שהעברתי השבוע היה על אחד הנושאים החשובים ביותר בקורס ה-NLP. נושא שהבנתו בלבד מקפיצה את היכולת להשפיע על אחרים וליצור שינוי עמוק, מהיר ויציב הרבה מעל כל השאר.

וזו בדיוק המתנה שאני רוצה לתת לך לתחילת השנה החדשה – שיעור NLP מלא, ללא השמטה של הדברים החשובים ועם המון המון תובנות. והכי חשוב: ניתן לצפות בו בנוחיות ביתך (או הסלולארי שלך). אז מבלי להוסיף עוד מילים, זהו הסרטון להנאתך:

זהו להיום. ועכשיו, אשמח לשמוע: מה דעתך על השיעור?

שתהיה לך שנה מעולה,
ליאור

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן